A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Gyár, 1946
94

Barcsay Jenő (1900-1988)

Gyár, 1946

Olaj, vászon, 35x45 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay