A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Mozaikterv szürke háttérrel, hét figurával, 1965
93

Barcsay Jenő (1900-1988)

Mozaikterv szürke háttérrel, hét figurával, 1965

Olaj, fa, 28x37 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay