10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Nádler István (1938-) Gyász IV., 1977
39

Nádler István (1938-)

Gyász IV., 1977

Akril, vászon, 100 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István Gyász 1977.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft