17. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek a domboldalon, 1948
119

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek a domboldalon, 1948

Olaj, vászon, 46x62 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1948
Kikiáltási ár: 950 000 Ft