17. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Pásztorlány, 1906
189

Glatz Oszkár (1872-1958)

Pásztorlány, 1906

Olaj, vászon, 41,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 906
Kikiáltási ár: 380 000 Ft