19. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek a domboldalon
166

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek a domboldalon

Olaj, vászon kartonon, 51x70 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 87. aukció, 80. tétel