19. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kislány báránnyal
146

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány báránnyal

Olaj, vászon kartonon, 30x24 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 180 000 Ft