19. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Gyerekek a vízparton, 1949
53

Ferenczy Valér (1885-1954)

Gyerekek a vízparton, 1949

Olaj, vászon, 49x69 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér 1949
Kikiáltási ár: 380 000 Ft