19. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Zápor után
126

Ferenczy Valér (1885-1954)

Zápor után

Olaj, vászon, 66,5x70 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 380 000 Ft