27. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek báránnyal
42

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek báránnyal

Olaj, vászon, 55x69 cm
Kikiáltási ár: 650 000 Ft