27. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Papírvirág, 1938
169

Glatz Oszkár (1872-1958)

Papírvirág, 1938

Olaj, vászon, 71x54 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1938
Kikiáltási ár: 800 000 Ft