33. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Gyöngysoros hölgy, 1837
95

Barabás Miklós (1810-1898)

Gyöngysoros hölgy, 1837

Olaj, vászon, 48x40,5 cm
Jelezve balra lent: Barabás 837.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft