33. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Róma
4

Barabás Miklós (1810-1898)

Róma

Akvarell, papír, 27,5x35,5 cm
Jelezve balra lent: Barabás, Róma il ponte rotto 1835
Kikiáltási ár: 220 000 Ft