44. aukció
Basch Andor (1885-1944) Gyümölcscsendélet, 1941
105

Basch Andor (1885-1944)

Gyümölcscsendélet, 1941

Olaj, fa, 24x33 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 41
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 600 000 Ft