44. aukció
Basch Andor (1885-1944) Őszi gyümölcscsendélet, 1941
34

Basch Andor (1885-1944)

Őszi gyümölcscsendélet, 1941

Olaj, vászon, papírlemezen, 32x34,5 cm
Jelezve jobbra fent: Basch 41
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft