Berlin – Budapest 1919-1933
Kádár Béla (1877-1956) Gyümölcscsendélet hölggyel, 1928-1930
85

Kádár Béla (1877-1956)

Gyümölcscsendélet hölggyel, 1928-1930

Olaj, vászon, préselt falemezen, 103x65cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla