Berlin – Budapest 1919-1933
Kádár Béla (1877-1956) Zene, 1926
83

Kádár Béla (1877-1956)

Zene, 1926

Olaj, vászon, 73,5x94 cm
Jelezve jobbra fent: Kádár Béla