12. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Gyümölcscsendélet virággal
130

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Gyümölcscsendélet virággal

Olaj, vászon, 71x101 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft

Kiállítva: Modern Művészek Vándorkiállítása, Budapest, Deák tér 3.