12. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Vihar előtt
142

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Vihar előtt

Olaj, vászon, 52x67 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald B.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft