13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Koncz Béla kortárs aukció, hajnal
85

Koncz Béla (1925-2002)

Hajnal I., 1970

Olaj, vászon faroston, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Koncz
Hátoldalon: Koncz Béla Hajnal I. 1970
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Koncz Béla festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1986. június 26. – július 20.

REPRODUKÁLVA:
¦ Kerékgyártó István: „Nagymama kamrájá”-tól az „Ipari világ”-ig. Koncz Béla művészetéről. In: Művészet 1977/11., 19.