13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Koncz Béla kortárs aukció
98

Koncz Béla (1925-2002)

Mozgásjelek IX., 1982

Olaj, vászon, 95 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Koncz
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Koncz Béla festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1986. június 26. – július 20.