55. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Hajnali ragyogás, 1971
149

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hajnali ragyogás, 1971

Akvarell, kréta, karton, 60x41 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 971, Gy 971
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Kiállítva:‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása.Galleria dell’Incisione, Milano, 1977. március, katalógus: 39.‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása.Temesvári Szépművészeti Múzeum, Temesvár, 2011. szeptember 9. – október 31.