Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Ámos Imre (1907-1944) Hajnalvárás, 1939
153

Ámos Imre (1907-1944)

Hajnalvárás, 1939

Olaj, vászon, 91x59 cm
Jelezve balra lent: Ámos