61. aukció
Patkó Károly életkép
42

Patkó Károly (1895-1941)

Hajóácsok, 1929 körül

Akvarell, ceruza, papír, 56,5x78 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

¦ Egykor Paumkirchner Rudolf (Patkó Károly testvére)

¦ majd Reinhold Hofstätter gyűjteményében