Patkó Károly (1895-1941)
Önarckép szalmakalapban, 1928; Jolanda, 1923; Aktok, 1922
¦ egykor Rudolf Palmer (Patkó Károly testvére)
¦ majd Reinhold Hofstätter (Bécs) gyűjteményében
Kiállítva :
¦ Karl Patko. Wiener Konzerthaus, B écs, 1950. február 25. – március 23. katalógus: 11. (Selbstporträt mit Strohhut)
Kiállítva és reprodukálva :
¦ Paintings, drawings and etchings by Charles Patko. Foyles Art Gallery, London, 1957. november 27. – december 28. katalógus: 42. vagy 43. (Self-portrait). Reprodukálva a katalógus címlapján
Patkó Károly (1895-1941)
Jolanda, 1923
Rézkarc, papír, 13,5×10 cm
Jelezve jobbra lent paszpartún: Patkó Károly 23.
Jelezve balra lent: IX. 3.
Patkó Károly (1895-1941)
Aktok, 1922
Rézkarc, papír, 15,5×12 cm
Jelezve jobbra lent dúcon: Patkó
Jelezve jobbra fent: Patkó 922