34. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Haladás, 1950
110

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Haladás, 1950

Olaj, ónlemez, 26,5x38 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 950, Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér Haladás 50/28
Kikiáltási ár: 850 000 Ft