34. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Trio, 1957
47

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Trio, 1957

Olaj, farost, 41x33 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 1957, Jelezve hátoldalon: 57/17 1957 Gy. T.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft