67. Aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Halász
90

Tóth Menyhért (1904-1980)

Halász

Olaj, papír, 31,5 x 43,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM, Hátoldalon felirat: Halász
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft