67. Aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Leányarc, 1958
88

Tóth Menyhért (1904-1980)

Leányarc, 1958

Olaj, papír, 21,5 x 30,7 cm
Jelezve jobbra lent: TM. 58
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft