33. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Halászház a Lónya folyó mellett, 1892
55

Telepy Károly (1828-1906)

Halászház a Lónya folyó mellett, 1892

Olaj, fa, 16x27,5 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 892
Kikiáltási ár: 600 000 Ft