33. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tó az Alpokban, 1869
133

Telepy Károly (1828-1906)

Tó az Alpokban, 1869

Olaj, vászon, 100x74 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 69.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft