15. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Halászok, és hátoldalon: Vitorlás
68

Tibor Ernő (1885-1945)

Halászok, és hátoldalon: Vitorlás

Olaj, fa, 36,5x45,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 280 000 Ft