15. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Mediterrán udvar
73

Tibor Ernő (1885-1945)

Mediterrán udvar

Olaj, karton, 46x61 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 220 000 Ft