15. aukció
Vaszary János virágcsendélet
33

Harangvirágos csendélet

Olaj, vászon, 58x80 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

Kiállítva: Kuny Domonkos Múzeum, Tata, Vaszary János emlékkiállítás, 1967. október, 214. tétel

Proveniencia: egykor Körmendy Elemér gyűjteményében