15. aukció
Vaszary János Alassio Olaszország École de Paris
98

Alassiói látkép, 1933

Olaj, vászon, 53x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J Alassio 933
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft