61. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Három fa (Trois arbres)
55

Járitz Józsa (1893-1986)

Három fa (Trois arbres)

Olaj, vászon, 86,5x97 cm
Jelezve balra fent: Járitz Jelezve hátoldalon vakrámán: Járitz Józsa XI. Szentpétery u. 3. Budapest Paris Galerie de L'Ouest 84
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 1 800 000 Ft