61. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Tükröződés
153

Járitz Józsa (1893-1986)

Tükröződés

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft