18. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Három hölgy a tisztáson
75

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Három hölgy a tisztáson

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald B.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft