Soros árverés
Bortnyik Sándor (1893-1976) Három nő
93

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Három nő

30,5x23 cm, Rézkarc, papír
Jelezve jobbra lent: Bortnyik Wien, Jelezve balra lent: Orig. Rad.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft