Soros árverés
Bortnyik Sándor (1893-1976) Nő korsóval, 1921
97

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Nő korsóval, 1921

31x24,5 cm, Rézkarc, papír
Jelezve jobbra lent: Bortnyik, Jelezve balra lent: Orig. Rad 21
Kikiáltási ár: 80 000 Ft