21. aukció
Koszta József (1861-1949) Háromkirályok, 1916
185

Koszta József (1861-1949)

Háromkirályok, 1916

Olaj, vászon, 120,5x125,5 cm
Jelezve balra lent: Koszta 1916
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

163

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
174

Koszta József (1861-1949)

Izzó nyár

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft