19. aukció
Pekáry István (1905-1981) Háromkirályok, 1969
34

Pekáry István (1905-1981)

Háromkirályok, 1969

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 69
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Kiállítva: Pekáry István kiállítás. Galerie Semiha Huber, Zürich, 1971.