19. aukció
Pekáry István (1905-1981) Mediterrán kisváros
188

Pekáry István (1905-1981)

Mediterrán kisváros

Olaj, vászon, 60,5x50 cm
Jelezve balra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 700 000 Ft