14. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Hátakt
195

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Hátakt

Olaj, vászon, 41x32 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

Kiállítva: • Rippl-Rónai József kiállítása, Könyves Kálmán Szalon, 1906., 165. számon (Meztelen hát címen) • Antik Enteriőr kiállítás, Néprajzi Múzeum, 1996. november 28. – december 1. (Jolán hátakt címen)

Proveniencia: 1906-ban a Könyves Kálmán Szalonban rendezett Rippl-Rónai József kiállításáról Gergely Ernő vásárolta meg.