14. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Pihenő család a hévízi gyalogúton
28

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Pihenő család a hévízi gyalogúton

Olaj, karton, 33,5x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Kiállítva: Rippl-Rónai kiállítás, Mercur Plaota, 1902. december

Kiállítva és reprodukálva: • Rippl-Rónai kiállítás, Könyves Kálmán Szalon, 1906. február, katalógus: 239., A zöldben címen • Rippl-Rónai József műveinek aukciókatalógusa, Budapest, Könyves Kálmán Szalon, 1906. február – március, katalógus: 97., A zöldben (A hévízi úton) címen