16. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Hátakt
56

Mund Hugó (1892-1962)

Hátakt

Olaj, vászon, 55,5x85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mund H.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft