16. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Piactér
33

Mund Hugó (1892-1962)

Piactér

Olaj, karton, 37x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mund H.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft