19. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Hátakt enteriőrben, 1938
170

Biai Föglein István (1905-1974)

Hátakt enteriőrben, 1938

Olaj, vászon, 90x75 cm
Jelezve jobbra lent: Biai Föglein István 38-I-24
Kikiáltási ár: 380 000 Ft