19. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Keleti pályaudvar
184

Biai Föglein István (1905-1974)

Keleti pályaudvar

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve középen lent: Biai Föglein István
Kikiáltási ár: 400 000 Ft