Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Havas Cinterem, 1910
141

Boromisza Tibor (1880-1960)

Havas Cinterem, 1910

Olaj, vászon, 95x116 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor NB 1910